Bilet Satın Al

Judith'le Masal Yolunda

En son ne zaman masal dinlediniz? Hani eskiden toplanıyorduk ateşin etrafında, söz, müzik, masal, tılsımlı bir an paylaşmak için… Peki bu karmaşık şehrin ortasında bir masal zamanı olur mu? Yolcu kalmasın, biz gidiyoruz, masalların peşinden yolla çıkıyoruz. Masal ve müziğin birleştiği noktada bir yolculuğa davet ediyoruz sizi. Masalların tılsımlı yolunda, bütün yetişkinleri hayal dünyasının kapılarını açmaya çağırıyoruz. Bu masal yolcuğu yetişkinler için olsa da herkes için anlatıyoruz. Benim çocuğum bir buçuk saat boyunca bizimle bu serüvene çıkmaya hazır diyorsanız onu da getirin, mutluluk duyarız.

Anlatıcı: Judith Malika Liberman 

Müzik ve Şarkı: Tahir Ayne 

Etkinlik dili Türkçe'dir

Bilet fiyatıyla ilgli açıklama:

Önceleri nohut oda bakla sofa mekanlarda anlatıyorduk masallarımızı. Paylaştıkça çoğaldı hikayeler, ve tabii biz de. Artık küçük mekanlara sığmaz olduk. Bu çaptaki bir etkinliğin sürdürülebilmesi için herkesin desteğine ihtiyacımız var ama isteriz ki bu güzel paylaşımda "para" asla bir engel olmasın. İşte bu sebepten bu etkinlik için iki ayrı bilet fiyatı belirledik. Tam destek verebiliyorsan, ne güzel, desteğin sayesinde işimize devam edebiliriz, ama biliriz ki para kiminde var kiminde yok, o nedenle ihtiyacı olduğunu düşünen herkes için indirimli destek miktarı da belirledik. Desteğin miktarı ne olursa olsun, gelip bu anı bizimle paylaştığınız ve bizi desteklediğiniz için minnettarız. 

 

 

Gösterimler:

Seçim Tarih Tam Bilet İndirimli Bilet
-

Online satışlar tamamlanmıştır. Gişe ile iletişime geçiniz.

Üzgünüz seçili seans için boş yer yoktur.

Bilet adedi:

Tam Bilet:
İndirimli Bilet:

Ödeme:

Bilet tipi Adet Birim ücret Toplam ücret
Tam Bilet
İndirimli Bilet

Satın al

"Satın al" düğmesine bastıktan sonra, sizin için belirttiğiniz kadar bilet 10 dakika için rezerve edilecektir, bu süre içerisinde gerekli bilgileri doldurup ödemenizi yapabilirsiniz.

Kişisel bilgiler:

Satış Politikaları ve Satış Sözleşmesi:

Okudum. Onaylıyorum

Ödeme:

Ödeme için YapıKredi Bankasının ortak ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Kredi kartı bilgilerinizi girip, işlemi onayladığınızda biletlerinizi satın almış olacaksınız.